Hakkımızda

İnşaat sektöründe Elektrik-Mekanik Taahhüt sektörünün öncülerinden biri olan firmamız;

2007 yılında kurulan DMY Mühendislik; kuruluşundan günümüze kadar geçen sürede endüstriyel tesisler, oteller, enerji nakil hatları, havalimanları , karayolu tünelleri, toplu konutlar,  binalar ve alt yapı projelerini başarıyla tamamlamıştır. 
 

DMY Mühendislik; Türkiye, Avrupa ülkeleri, Afrika ülkeleri, Asya ülkeleri olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında farklı iş kollarında faaliyet gösteren müşterilerine, elektromekanik taahhüt işlerinde yetkin iş gücü ile başarıyla hizmet vermektedir. Japon çalışma disiplini ve kalite anlayışını benimseyen DMY Mühendislik, uzman kadroları aracılığıyla projelerinde daima müşterilerine yüksek standardı sunar. DMY Mühendislik, yurt  içi ve yurt dışında elektromekanik taahhüt işleri alanında danışmanlık, projelendirme, taahhüt hizmetlerini müşlerine sağlamaktadır. 

Hedeflemiş olduğu sektörlerde daha kaliteli hizmet verebilmek için bünyesinde kurumsallaşma çalışmalarını bitirmiş 1. Kuşak bir aile şirketi olmasına rağmen CGS Center Başkanı Dr. Güler Manisalı Darman tarafından DMY Mühendislik aile üyeleriyle birlikte AİLE ANAYASASI hazırlanmıştır. DMY Mühendisliğin sorumluluğu altındaki tüm projelerde; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi plan ve prosedürlerine uygun olarak hareket eder. 

DMY Mühendislik olarak Türkiye'deki ve dünyadaki değişimleri takip eden, bu değişim ve gelişimlere uyum sağlamayı ilke edinen, sonunda da düşünülmemişi düşünebilen bir anlayış ile yolumuza devam ediyoruz.

© 2021 designed by DMY