Hakkımızda

İnşaat sektöründe Elektrik-Mekanik Taahhüt sektörünün öncülerinden biri olan firmamız;

Uzun bir süre yabancı ve özellikle Japon firmalarıyla çalışmış, deneyim kazanmış genç bir ekip tarafından 2007 yılında kurulmuştur.
DMY Mühendislik, kurulduğu zamandan bu yana özel endüstriyel tesisler , oteller, enerji nakil hatları, havalimanları , fabrikalar, tüneller, toplu konutlar, bina ve yapısal projelere başarıyla imza atmıştır. Japon çalışma disiplinini ve kalite anlayışını kazanmış olan DMY Mühendislik kadrosu bu sayede projelerinde daima yüksek standardı müşterileri ile paylaşmayı bilmiştir. DMY Mühendislik, elektromekanik taahhüt işleri alanında danışmanlık, projelendirme, taahhüt hizmetlerini yurt içi ve yurt dışında devam ettirmektedir.
Kurulduğu günden beri sürekli büyümeyi kendine hedef alan şirketimiz yıllık cirosunu her sene en az %100 arttırmıştır.
Hedeflemiş olduğu sektörlerde daha kalite hizmet verebilmek için bünyesinde kurumsallaşma çalışmalarını bitirmiş 1. Kuşak bir aile şirketi olmasına rağmen CGS Center Başkanı Dr. Güler Manisalı Darman tarafından DMY Mühendislik aile üyeleriyle birlikte AİLE ANAYASASI hazırlanmıştır.
2014 yılında kalite standartları olan ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS 18001) belgelendirme sürecini tamamlamıştır.
DMY Mühendislik olarak Türkiye'deki ve dünyadaki değişimleri takip eden, bu değişim ve gelişimlere uyum sağlamayı ilke edinen, sonunda da düşünülmemişi düşünebilen bir anlayış ile yolumuza devam ediyoruz.

© 2021 designed by DMY